info
عکس ایستگاه اتوبوس برج آبی
category

ایستگاه اتوبوس برج آبی محله مدیریت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس برج آبی

ایستگاه اتوبوس برج آبی (ایستگاه اتوبوس) در محله مدیریت تهران و بلوار فرهنگ واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله مدیریت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید طوس و همچنین خانه بستنی آیس مون، آموزشگاه موسیقی آوای ایرج، کلینیک لیزر و زیبایی نیایش، اتو گالری پرشین و ساختمان مرکزی بانک گردشگری ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس برج آبی تهران

در شهر تهران، محله مدیریت ، ایستگاه اتوبوس برج آبی تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، حق طلب غربی، بلوار فرهنگ، نرسیده به قوام شهیدی بروید. ایستگاه اتوبوس برج آبی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس سها پارسیان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس برج آبی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده برج آبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بلوار شریفی، بین توحید چهارم و سعادت آباد
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  سعادت آباد، بین بیست و سوم و قره تپه ای
 • ایستگاه اتوبوس خیابان سی و یک
  سعادت آباد، بین سی و دوم و سی ام
 • ایستگاه اتوبوس علامه
  سعادت آباد، سرو شرقی، محمدعلی کشاورز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس برج آبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس برج آبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس برج آبی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، حق طلب غربی، بلوار فرهنگ، نرسیده به قوام شهیدی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo