info
عکس نانوایی غلامی
category

نانوایی غلامی محله حافظیه، اراک

درباره‌ی نانوایی غلامی

نانوایی غلامی (نانوایی) در محله حافظیه اراک و خیابان لاله 15 واقع شده است. این مکان یکی از چهار نانوایی در محله حافظیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری آفتاب و همچنین بوستان حافظیه، مسجد ابوالفضل، سوپر مارکت سلطانی، دبیرستان دخترانه سما دوره دوم و مشاور املاک بهاری قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی غلامی واقع شده‌اند:

 • نانوایی بربری
  بلوار ورزش، بیست متری عفاف، اصالت 1
 • نان سنتی گندم
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، نصر 20
 • مجتمع نان سید بابا
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، نصر 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Farzin (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی غلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی غلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی غلامی ندارد.
  neshan logo