info
عکس فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2
category

فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2 محله فاز دو، پرند

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2

فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2 (فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی) در محله فاز دو شهر جدید پرند و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی در محله فاز دو شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ تیراژه و همچنین فست فود فنسی، بوستان فدک، پرند ، مرکز مخابرات پرند و مسجد جامع قرار گرفته است.

درباره فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2 پرند

فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2 پرند را می‌توانید در شهر پرند، محله فاز دو و پیدا کنید. فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2 پرند یکی از فروشگاه‌های خوب محله فاز دو است و مشتریان زیادی دارد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به لوازم آرایشی بهداشتی پرنسس، آرایشی پرنسس و آرایشی بهداشتی گل مریم اشاره کرد.

چطور به فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2 پرند برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2 پرند می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پرند قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2 پرند رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2 پرند را با ما به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2


سایر فروشگاه‌های لوازم آرایشی که در محدوده فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2 واقع شده‌اند:

 • لوازم آرایشی بهداشتی پرنسس
  (2.0)
  بلوار شهید چمران، ستاره، سرو 1
 • آرایشی پرنسس
  (1.0)
  بلوار شهید چمران، ستاره، سرو 1
 • آرایشی بهداشتی گل مریم
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی، کوهستان
 • فروشگاه آرایشی بهداشتی فرشته
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی، نور، فاتح
 • آرایشی حیدری
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پدرام (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2 ندارد.
  neshan logo