info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان صنعت صادقیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت صادقیه محله شهرک غرب، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت صادقیه

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت صادقیه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک غرب تهران و بلوار خوردین، پارک فدک ایران زمین واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری گلستان و همچنین میدان صنعت، شیرینی لادن، پایانه تاکسی میدان صنعت، فروشگاه رنگارنگ و دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان صنعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان صنعت صادقیه تهران

در شهر تهران، محله شهرک غرب ، ایستگاه اتوبوس میدان صنعت صادقیه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار خوردین، پارک فدک ایران زمین قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان صنعت صادقیه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان صنعت قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سفیر واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان صنعت صادقیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان صنعت صادقیه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  بی نام
  جمعه 03 آذر ماه 1402

  خیلی دیر به دیر میان زودم ساعت کاریشون تموم میشه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان صنعت صادقیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  فرحزادی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان
  بلوار خوردین، مهندس، بین هرمزان و مهستان
 • ایستگاه اتوبوس ایوانک
  فرحزادی، ایوانک شرقی
 • ایستگاه اتوبوس پست برق
  پاک نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت صادقیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان صنعت صادقیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان صنعت صادقیه ندارد.
  neshan logo