info
عکس کافی شاپ ما دو تا
category

کافی شاپ ما دو تا (محله فردوسی، تهران)

درباره‌ی کافی شاپ ما دو تا

موقعیت کافی شاپ ما دو تا در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

کافی شاپ ما دو تا (کافی‌شاپ) در محله فردوسی تهران و خیابان ارباب جمشید واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از پنجاه و پنج کافی‌شاپ در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، خزانه و موزه جواهرات ملی ایران و بازار بزرگ فردوسی و همچنین کافه ایوان، پاساژ منوچهری، عمارت مشیرالدوله، شرکت سهامی فرش ایران و تولید پوشاک ایساتیس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ ما دو تا

کافی شاپ ما دو تا در محله فردوسی شهر تهران خیابان ارباب جمشید قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان تهران، تهران، فردوسی، صبح امروز، ارباب جمشید، بین منوچهری و مهراول بروید.

کافی شاپ ما دو تا از جمله کافی ‌شاپ‌های محبوب محله فردوسی است. رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی دیگر فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های اطراف این مکان هستند.

چطور به کافی شاپ ما دو تا برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ ما دو تا بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه علمیه قرار دارد. برای رفتن به این کافی شاپ، می‌توانید در ایستگاه مترو سعدی پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به کافی شاپ ما دو تا به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

ما در ادامه تصاویری از کافی شاپ ما دو تا و ایستگاه‌های نزدیک به آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافی شاپ ما دو تا واقع شده‌اند:

 • کافه عربی پاتریس
  حافظ، بین اشهری و جمهوری اسلامی
 • کافه رستوران سنتی شب های ویلا
  انقلاب اسلامی، استاد نجات اللهی، بین محمدی و سمیه
 • کافه دانشجو
  حافظ، تولید دارو
 • کافه سیب
  مفتح جنوبی، سمیه
 • کافه کارا
  مفتح جنوبی، سمیه، بین مژدهی و خلوتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط برزویی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافی شاپ ما دو تا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  قهوه خانه نوشیدنی کافه کافی شاپ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافی شاپ ما دو تا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافی شاپ ما دو تا ندارد.
  neshan logo