info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اصفهان

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در اصفهان و خیابان عسگریه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رزلند پروین و همچنین گز و شیرینی نگار اصفهان، رستوران شازده کباب عالی، هایپر مارکت گلستان، کپی دیجیتال مجید و جوجه ذغالی مشتاق قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اصفهان

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اصفهان در شهر اصفهان، محله دشتستان و قرار دارد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله دشتستان به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند جانبو 2362، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اصفهان برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اصفهان را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اصفهان دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو واقع شده‌اند:

 • جانبو 2362
  پروین اعتصامی، بوستان اول
 • فروشگاه افق کوروش
  عطار نیشابوری، ارشاد
 • فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش
  پروین اعتصامی، بین دوازده متری شهید بهشتی و شهید پرویز فرجی
 • فروشگاه زنجیره ای جانبو
  (5.0)
  عسگریه، بین طالقانی و گلستان
 • فروشگاه افق کورش
  (4.5)
  پروین اعتصامی، شهید خیرالهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو ندارد.
  neshan logo