info
عکس ایستگاه اتوبوس کاوه
category

ایستگاه اتوبوس کاوه محله کاوه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کاوه

ایستگاه اتوبوس کاوه (ایستگاه اتوبوس) در محله کاوه شیراز و بلوار مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کاوه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دیلم، پایانه مسافربری شهید مدرس، فروشگاه نگین فارس شعبه مدرس، داروخانه دامپزشکی فارابی و دکه مهرزاد سینایی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاوه شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس کاوه شیراز است که در محله کاوه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مدرس است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کاوه شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کاوه شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کاوه واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کاوه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کاوه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کاوه ندارد.
neshan logo