info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید خسروی
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید خسروی محله شهرک صنایع، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید خسروی

ایستگاه اتوبوس میدان شهید خسروی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک صنایع اراک و خیابان حبیب‌الله امیدوار واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک صنایع اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه دفاع مقدس و همچنین نانوایی سنگک، بوستان سالمندان، مدرسه متوسطه دوره اول شاهد نیایش، کالارسانان چاپار و مسجد حضرت عباس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید خسروی اراک

ایستگاه اتوبوس میدان شهید خسروی اراک در شهر اراک، محله شهرک امیرکبیر و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید آنجفی، حبیب‌الله امیدوار، بین نسترن 34 و میدان موزه بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شهید خسروی اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه شبانه روزی تاکسی هوشمند 1828 قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان شهید خسروی اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید خسروی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عدالت 10
  فخرالدین عراقی دوم، بین عدالت 10 و عماد
 • ایستگاه اتوبوس نان ماشینی
  بلوار سیدالشهدا، آیت الله سعیدی، بین فخار و 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  بزرگراه امام علی، رشادت، رشید
 • ایستگاه اتوبوس انبار جهاد
  بلوار کشاورز، علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس نسترن 9
  بلوار سیدالشهدا، شهیدان توکلی، بین یکم و مجتبی موسائی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید خسروی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید خسروی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید خسروی ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار شهید آنجفی، حبیب‌الله امیدوار، بین نسترن 34 و میدان موزه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo