info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد المرتضی
category

ایستگاه اتوبوس مسجد المرتضی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد المرتضی

ایستگاه اتوبوس مسجد المرتضی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و بزرگراه شهید خرازی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی رنگین کمان قلمستان و همچنین قلم زنی علی ، لاستیک فروشی، شرکت خدماتی راهیابان فردا، نمایشگاه مبل ساتین و پایگاه مقاومت بسیج امام علی (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد المرتضی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد المرتضی اصفهان، شهر اصفهان، محله آفاران است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد المرتضی اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی موسسه تاکسی تلفنی بامداد قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد المرتضی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد المرتضی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بزرگراه امام خمینی، تقاطع ساحل
 • ایستگاه اتوبوس مهر
  شهید صمدیه لباف، بین حاجیان و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  آیت الله کاشانی، شهید فروغی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد المرتضی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد المرتضی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد المرتضی ندارد.
  neshan logo