info
عکس بازارچه میوه و تره بار
category

بازارچه میوه و تره بار محله پاسداران، یزد

بازار میوه و تره‌بار
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازارچه میوه و تره بار

بازارچه میوه و تره بار (بازار میوه و تره‌بار) در محله پاسداران یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فراورده های لبنی ارمیا و همچنین خانه گیتار یزد، پژوهشکده علوم تولید مثل یزد، مرکز سوغات شیراز، نانوایی کوثر و دوچرخه و ماشین شارژی آریا قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mohammad (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازارچه میوه و تره بار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بازارچه میوه و تره بار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازارچه میوه و تره بار ندارد.
neshan logo