info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی
category

ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی محله کوهسار، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی

ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و خیابان چمن آرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد تهران شمال، ورودی پارکینگ واحد خواهران دانشگاه آزاد تهران شمال حکیمیه، گل خانه آیت، مدرسه دخترانه شهید بهشتی و نانوایی بربری سنتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی تهران

ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کوهسار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در چمن آرا واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  alijoooon
  پنجشنبه 24 فروردین ماه 1402

  ایستگاه مشرف به درب جنوب شرقی شهرک بهشتی میباشد

  2

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه خواجه نصیر
  زین الدین، دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس طاهری
  چمن آرا، شهرک دانشگاه امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس بوستان آلاله
  زین الدین، زهدی، بین کیهان و آرمان
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه عباسپور
  زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک بهشتی ندارد.
  neshan logo