info
عکس نانوایی لواش
category

نانوایی لواش محله قنات ناصری، اراک

درباره‌ی نانوایی لواش

نانوایی لواش (نانوایی) در محله قنات ناصری اراک و خیابان چشمه 5 واقع شده است. این مکان یکی از پنج نانوایی در محله قنات ناصری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آیت الله خوانساری و همچنین کیک وکلوچه آرامش، لوازم ساختمانی و بهداشتی شجری ، الکتریکی شجری، صافکاری بابایی و خودپرداز بانک رفاه کارگران قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی لواش واقع شده‌اند:

 • نانوایی سنگک
  جواد الائمه، بین محمدی نیکو و میدان نور
 • نان سنتی گندم
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، نصر 20
 • مجتمع نان سید بابا
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، نصر 2
 • نانوایی غلامی
  (3.0)
  بلوار حافظیه، یدالله صالحی، لاله 15
 • نانوایی بربری
  (3.4)
  بلوار شهید آنجفی، شانقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط saeed (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی لواش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی لواش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی لواش ندارد.
  neshan logo