عکس ایستگاه اتوبوس ششم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ششم (محله یوسف آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، اسدآبادی، بین چهل و هشتم و چهل و ششم

موقعیت ایستگاه اتوبوس ششم در محله یوسف آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ششم (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان اسدآبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید صدف و همچنین نمایندگی اسکچرز یوسف آباد، آبمیوه صمد، پاستا چنگال، پلیس +10 و کباب عشایر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ششم

در شهر تهران، محله یوسف آباد خیابان اسدآبادی، ایستگاه اتوبوس ششم قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در اسدآبادی، بین چهل و هشتم و چهل و ششم قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ششم عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس اوج دنیا قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ششم مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، اسدآبادی، بین چهل و هشتم و چهل و ششم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ششم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سوپر بی بی
  بزرگراه شهید گمنام، جهان آرا، اخوان، مهرام، بین بیست و دوم و بیست و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
  شیخ بهائی، آیینه وند، بعد از ایرانشناسی
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  آزادگان، بین دبستان و بیست و دوم
 • ایستگاه اتوبوس چهارم
  ولیعصر، بیست و پنجم، اسدآبادی، بین بیست و هشتم و بیست و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ششم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ششم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ششم ندارد.
  neshan logo