info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد محله خانه سازی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد

ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد (ایستگاه اتوبوس) در محله خانه سازی اراک و بلوار سیدالشهدا، دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله خانه سازی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کانون فرهنگی آموزش قلم چی – اراک واحد پسران، فلافل عمو رشید، دانشگاه آزاد مجتمع قائم مقام فراهانی، برج ارغوان و دبیرستان پسرانه دوره اول نمونه شهید فهمیده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد اراک

ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله خانه سازی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سیدالشهدا، دانشگاه است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بهار قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه آزاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان نماز
  دانشگاه، بین المهدی و میدان نماز
 • ایستگاه اتوبوس پست بانک
  بلوار قدس، کوی گلستان، گلستان 1
 • ایستگاه اتوبوس سقاخانه
  بلوار قدس، کیانزاد
 • ایستگاه اتوبوس شقایق ۱۱
  حمیده دریابیگی، حسن صفری
 • ایستگاه اتوبوس آب کوثر
  بلوار قدس، نوید، بین شقایق و رز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد ندارد.
  neshan logo