info
عکس داروخانه بیمارستان مرکز طبی کودکان
category

داروخانه بیمارستان مرکز طبی کودکان محله کشاورز غربی، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه بیمارستان مرکز طبی کودکان

داروخانه بیمارستان مرکز طبی کودکان (داروخانه) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این مکان یکی از بیست و شش داروخانه در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و خرید طلایی و همچنین کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان، بوفه کتاب اسپانیایی، مطب دکتر محمود رضا اشرفی، ارایشگاه نایس من و طب کار دکتر بابایی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه بیمارستان مرکز طبی کودکان تهران

داروخانه بیمارستان مرکز طبی کودکان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کشاورز غربی پیدا کنید. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، دکتر قریب قرار دارد.

داروخانه بیمارستان مرکز طبی کودکان تهران از داروخانه‌های خوب محله کشاورز غربی است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش اشاره کرد. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر افهمی، داروخانه حسینی و داروخانه موسی زاده وجود دارند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه بیمارستان مرکز طبی کودکان تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس باقرخان در نزدیکی داروخانه بیمارستان مرکز طبی کودکان تهران قرار دارد. ایستگاه مترو توحید هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه بیمارستان مرکز طبی کودکان تهران را با شما به اشتراک گذاشته ایم. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه بیمارستان مرکز طبی کودکان واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر افهمی
  ستارخان، کوثر دوم
 • داروخانه حسینی
  کارگر شمالی، بین مهر و رشیدی نسب
 • داروخانه موسی زاده
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، بین بهمن و سمیعی فرد
 • داروخانه دکتر ناهید قراخانی
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، سمیعی فرد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Reza-P (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه بیمارستان مرکز طبی کودکان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه بیمارستان مرکز طبی کودکان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه بیمارستان مرکز طبی کودکان ندارد.
  neshan logo