info
عکس موسسه فن آوران دانش نوین ساینا
category

موسسه فن آوران دانش نوین ساینا محله نصرت، تهران

درباره‌ی موسسه فن آوران دانش نوین ساینا

موسسه فن آوران دانش نوین ساینا (موسسه آموزشی) در محله نصرت تهران و خیابان جمالزاده واقع شده است. این موسسه یکی از چهل و نه موسسه آموزشی در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین آش و حلیم نیکو صفت، سینما مرکزی، آموزشگاه طراحی لباس طرحستان، ساندویچ هایدا - شعبه میدان انقلاب و صندوق کارآفرینی امید قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده موسسه فن آوران دانش نوین ساینا واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه مدیران و مدرسان گلاب
  توحید، بین فروغ و نجات
 • آموزشگاه فنی حرفه ای ورزمان
  جمهوری اسلامی، نرسیده به کریمی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه فن آوران دانش نوین ساینا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه فن آوران دانش نوین ساینا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه فن آوران دانش نوین ساینا ندارد.
  neshan logo