info
عکس بانک دی شعبه یزد
category

بانک دی شعبه یزد محله آبشاهی، یزد

بانک
4.3
3 رای

درباره‌ی بانک دی شعبه یزد

بانک دی شعبه یزد (بانک) در محله آبشاهی یزد و خیابان آزادی واقع شده است. این مکان یکی از ده بانک در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری قندیار و همچنین رستوران مصطفی کلبادی نژاد، بمب برگر، ایرتویا، خانه معلم یزد و ساختمان سهند قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک دی شعبه یزد

آدرس بانک دی شعبه یزد، شهر یزد، محله آبشاهی، است. یکی از بانک‌های خوب محله آبشاهی، بانک دی شعبه یزد است. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک سپه کاشانی، بانک شهر و کشاورزی هستند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک دی شعبه یزد برویم؟

شما می‌توانید از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک دی شعبه یزد قرار دارد.

اپلیکیشن نشان بهترین مسیر رسیدن به این بانک را به شما نشان می‌دهد. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. مواردی چون آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که نشان در اختیار شما می‌گذارد. یادتان باشد در صورتی که به بانک دی شعبه یزد مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق بانک دی شعبه یزد را قرار داده‌ایم. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک دی شعبه یزد واقع شده‌اند:

 • بانک سپه کاشانی
  آیت الله کاشانی، بین ولیعصر و خاتمی
 • بانک شهر
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین شکوفه و قرشی
 • کشاورزی
  (5.0)
  مسکن، شهید گلدان ساز، بین مریم و چاوشیان
 • بانک سپه
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین کاشانی 29 و مسکن
 • بانک ملت
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین کاشانی 29 و بلوار امام محمد باقر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک دی شعبه یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک دی شعبه یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک دی شعبه یزد ندارد.
  neshan logo