info
عکس ایستگاه مترو ميدان حر
category

ایستگاه مترو ميدان حر محله حر، تهران

درباره‌ی ایستگاه مترو ميدان حر

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه مترو ميدان حر (ایستگاه مترو) در محله حر تهران و خیابان پاستور، دانشگاه جنگ واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و همچنین آموزشگاه رانندگی نامجو، باشگاه ورزشی شهید فلاحی، دبیرستان شهید کدخدایی دوره اول، سرای محله میدان حر و سوپر مارکت رها قرار گرفته است.مکان‌های مشابه ایستگاه مترو ميدان حر


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو ميدان حر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو ميدان حر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو ميدان حر ندارد.
location استان تهران، تهران، پاستور، دانشگاه جنگ
ثبت نظر و تصویر
neshan logo