info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه دوم
category

ایستگاه اتوبوس فلکه دوم (محله رجایی شهر (گوهردشت)، کرج)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه دوم

ایستگاه اتوبوس فلکه دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج و آزادی (خیابان اصلی گوهردشت) واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهر بازی خونه فرشته ها، موزه خصوصی و تخصصی تمبر یکتا و مجتمع تجاری چچلاس و همچنین بستنی پگاه، آموزشگاه پیکسل، فست فود پاپریکا، آموزشگاه زبان ایرنمهر و مرکز تجاری گلستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه دوم کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس فلکه دوم کرج، شهر کرج، محله رجایی شهر (گوهردشت) است. این ایستگاه اتوبوس در آزادی (خیابان اصلی گوهردشت)، بین پنجم فاز 1 و چهارم فاز 1 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فلکه دوم کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی تلفنی بهنام هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فلکه دوم کرج و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خ بین 10 و 11
  آزادی، بین بلوار شکوهی و دهم فاز 2
 • ایستگاه اتوبوس خ بین 10و 11
  آزادی، بین بلوار شکوهی و دهم فاز 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه دوم ندارد.
  location استان البرز، کرج، آزادی (خیابان اصلی گوهردشت)، بین پنجم فاز 1 و چهارم فاز 1
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo