info
عکس شرکت ماشین سازی ذوالقدریعکس شرکت ماشین سازی ذوالقدری
category

شرکت ماشین سازی ذوالقدری محله شهرک استقلال، تهران

کارخانه

درباره‌ی شرکت ماشین سازی ذوالقدری

شرکت ماشین سازی ذوالقدری (کارخانه) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این مجتمع یکی از چهل و هشت کارخانه در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت سازه گستر سایپا، تعمیرگاه ولوو، شرکت امداد خودرو ایران، افرا گروه و اداره تحویل پارس خودرو قرار گرفته است.
سایر کارخانه‌های که در محدوده شرکت ماشین سازی ذوالقدری واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حبیب ترکمن (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت ماشین سازی ذوالقدری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت ماشین سازی ذوالقدری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت ماشین سازی ذوالقدری ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، بعد از نخ زرین
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری شرکت ماشین سازی ذوالقدری

شنبه 08:00 تا 16:30
یک‌شنبه 08:00 تا 16:30
دوشنبه 08:00 تا 16:30
سه‌شنبه 08:00 تا 16:30
چهارشنبه 08:00 تا 16:30
پنج‌شنبه تعطیل است
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo