info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع امام علی
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع امام علی محله شهرک الهیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع امام علی

ایستگاه اتوبوس مجتمع امام علی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک الهیه اراک و خیابان شهید غلامحسین کاووسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک الهیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مشاور و همچنین خودپرداز بانک سامان، نانوایی سنگک، سالن ورزشی سما، مجتمع امام علی و حاج عمو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع امام علی اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس مجتمع امام علی اراک، شهر اراک، محله شهرک الهیه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، بین فجر و نیلوفر است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع امام علی اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس رحیم زاده را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع امام علی اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع امام علی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه پیوند
  بلوار شهدای دولت، بیست متری پیوند، بین بیست متری عفاف و متانت
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع آبشار
  بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه، بین جوانه 2 و طلوع
 • ایستگاه اتوبوس بلوار دولت
  بلوار شهدای دولت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع امام علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع امام علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع امام علی ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، بین فجر و نیلوفر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo