info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید فهمیده
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید فهمیده محله عطار نیشابوری، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید فهمیده

ایستگاه اتوبوس میدان شهید فهمیده (ایستگاه اتوبوس) در محله عطار نیشابوری اصفهان و خیابان مصلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله عطار نیشابوری اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت مهندسی توانمند برق اصفهان، دبیرستان دخترانه دوره دوم دارالقرآن ، لوازم یدکی موتورسیکلت میرحاج، اتوسرویس مدرن و اسپرت خودرو طپش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید فهمیده اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان شهید فهمیده اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله عطار نیشابوری پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مصلی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس میدان شهید فهمیده اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان شهید فهمیده اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید فهمیده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد الغفور
  سروش، بین صاحب الزمان و شهید حسین بحری
 • ایستگاه اتوبوس پل سرهنگ
  عطار نیشابوری، بین گلستان و پروین اعتصامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید فهمیده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید فهمیده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید فهمیده ندارد.
  neshan logo