info
عکس داروخانه وکیلی
category

داروخانه وکیلی محله جمالزاده، تهران

درباره‌ی داروخانه وکیلی

داروخانه وکیلی (داروخانه) در محله جمالزاده تهران و خیابان آزادی واقع شده است. این مکان یکی از پنج داروخانه در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین آش و حلیم نیکو صفت، مدرسان شریف، ره آورد الکترونیک، تی باکس و پارکینگ صفوی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه وکیلی تهران

داروخانه وکیلی تهران در شهر تهران، محله جمالزاده قرار دارد. استان تهران، تهران، آزادی، بین نوفَلاح و جمالزاده آدرس دقیق این داروخانه است.

داروخانه وکیلی تهران را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله جمالزاده دانست. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های موسسه پرستاری طپش و انیستیتو پاستور ایران از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه شبانه روزی دکتر آخوند زاده، داروخانه حسینی رامشه و داروخانه دکتر مریم فیاضی اشاره کرد. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه وکیلی تهران برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. داروخانه وکیلی تهران نزدیک به ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان پاستور است. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو میدان انقلاب پیاده شوید.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه وکیلی تهران برای شما قرار داده شده است. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه وکیلی واقع شده‌اند:

 • داروخانه شبانه روزی دکتر آخوند زاده
  کارگر جنوبی، سعیدی
 • داروخانه حسینی رامشه
  بلوار کشاورز، پرتو
 • داروخانه دکتر مریم فیاضی
  بلوار کشاورز، دکتر قریب، بین صدوقی و ایزدیار
 • داروخانه
  بلوار کشاورز، بین پرتو و دکتر قریب
 • داروخانه میر عشقی
  بلوار کشاورز، بین دکتر قریب و جمالزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه وکیلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه وکیلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه وکیلی ندارد.
  neshan logo