عکس داروخانه وکیلی
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه وکیلی (محله جمالزاده، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادی، بین نوفَلاح و جمالزاده

موقعیت داروخانه وکیلی در محله جمالزاده تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه وکیلی (داروخانه) در محله جمالزاده تهران و خیابان آزادی واقع شده است. این مکان یکی از هفت داروخانه در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین آش و حلیم نیکو صفت، سینما مرکزی، آموزشگاه طراحی لباس طرحستان، ساندویچ هایدا - شعبه میدان انقلاب و مدرسان شریف قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادی، بین نوفَلاح و جمالزاده


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه وکیلی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر آخوند زاده
  کارگر جنوبی، سعیدی
 • داروخانه ارسباران
  بلوار کشاورز، نرسیده به طهمورث
 • داروخانه دکتر مجاب
  بلوار کشاورز، دکتر قریب
 • داروخانه
  بلوار کشاورز، بین پرتو و دکتر قریب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه وکیلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه وکیلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه وکیلی ندارد.
  neshan logo