عکس ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی (محله نصرت، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، توحید، بین جواد و آزادی

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی در محله نصرت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی (ایستگاه اتوبوس) در محله نصرت تهران و خیابان توحید، بین جواد و آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سینا سنتر و همچنین موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان، کارواش بزرگ شهر تهران، نمایندگی سایپا مرتضی ناظم کد ۱۰۹۸، آش علی بابا و بهار ترافیک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو توحيد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی

ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی در شهر تهران، محله نصرت و خیابان توحید، بین جواد و آزادی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در توحید، بین جواد و آزادی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو مدافعان سلامت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تهران تاکسی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، توحید، بین جواد و آزادی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید نواب صفوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان امام
  بزرگراه شهید چمران، باقرخان
 • ایستگاه اتوبوس نو فلاح
  جمهوری اسلامی، بین یاسری و سلیمانیه
 • ایستگاه اتوبوس باقرخان
  ستارخان، بین ستایش و کوثر سوم
 • ایستگاه اتوبوس دکتر قریب
  بلوار کشاورز، دکتر قریب، بین شیرزاد و صدوقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی ندارد.
  neshan logo