info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان سپهر
category

ایستگاه اتوبوس خیابان سپهر محله گلستان، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان سپهر

ایستگاه اتوبوس خیابان سپهر (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان تهران و خیابان سی و پنج متری گلها واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله گلستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع طلا و جواهر برلیان و همچنین شیرینی الف (شعبه هوانیروز)، فروشگاه افق کوروش، مرکز تخصصی ماساژ ماهور، سالن زیبایی و مراقبتی بهاره بمان و حاج حسین کبابی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان سپهر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس خیابان سپهر تهران، شهر تهران، محله گلستان است. این ایستگاه اتوبوس در هوانیروز، سی و پنج متری گلها قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خیابان سپهر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیابان سپهر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان سپهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه نرجس
  بلوار هاشم زاده، امیرکبیر، تقاطع گلبهار
 • ایستگاه اتوبوس بوستان گلبرگ
  بلوار جدی اردبیلی، سی و پنج متری گلها، شانزده متری گلستان، بین سایه دوم و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه حضرت وليعصر
  نسیم شانزدهم غربی، بین بیست متری راهور و امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  زینعلی، بنفشه نهم جنوبی، بین ندوشن و اردکان
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه نهم
  زینعلی، بنفشه نهم شمالی، بین میدان اتریش و گلفام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان سپهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان سپهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان سپهر ندارد.
  neshan logo