info
عکس ایستگاه اتوبوس مسکن و شهر سازی
category

ایستگاه اتوبوس مسکن و شهر سازی محله هزارجریب، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسکن و شهر سازی

ایستگاه اتوبوس مسکن و شهر سازی (ایستگاه اتوبوس) در محله هزارجریب اصفهان و خیابان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله هزارجریب اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه موسیقی سپاهان سینا، مستر گیم، پرورش اندام امپراطور، اداره راه و شهرسازی و هایپر ارگانو خرید محصولات ارگانیک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دانشگاه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسکن و شهر سازی اصفهان

در شهر اصفهان، محله هزارجریب ، ایستگاه اتوبوس مسکن و شهر سازی اصفهان قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آزادی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسکن و شهر سازی اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو دانشگاه در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایناز واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسکن و شهر سازی اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسکن و شهر سازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس توحید
  دانشگاه، بین خط ویژه و درب دانشکاه
 • ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق
  سعادت آباد (آزادگان)، بین شیخ صدوق و فرایبورگ
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای چهارباغ بالا
  چهار باغ بالا، بین نسترن و شهید حجت الله رئیسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 05 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسکن و شهر سازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسکن و شهر سازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسکن و شهر سازی ندارد.
  neshan logo