عکس ایستگاه اتوبوس پل آهنگ
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پل آهنگ (محله قیام، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پل محلاتی

موقعیت ایستگاه اتوبوس پل آهنگ در محله قیام تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پل آهنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله قیام تهران و خیابان پل محلاتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی طباخی کلپچ خوب، خدمات کامپیوتری حقیقت خواه، مسجد ابوالحسن (ع)، کبابی تبریزی و فست فود هایدان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل آهنگ

در شهر تهران، محله قیام خیابان پل محلاتی، ایستگاه اتوبوس پل آهنگ قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پل محلاتی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پل آهنگ عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس غیاثی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پل آهنگ، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پل محلاتی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل آهنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قیام
  ری، بین تهرانی نژاد و رقیب دوست
 • ایستگاه اتوبوس مولوی شرقی
  قیام، بین بزازها و معتمد رضایی
 • ایستگاه اتوبوس مخبر جنوبی
  خاوران، مخبر جنوبی، بین چابک و عجب گل
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفتح
  ری، بین تهرانی نژاد و رقیب دوست
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل آهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل آهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل آهنگ ندارد.
  neshan logo