category فروشگاه مهد فرش شعبه مرکزی (محله سرخه حصار، تهران)

فروشگاه فرش و موکت
4.9
13 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دماوند، بین دوم نیروی هوایی و صادقی

موقعیت فروشگاه مهد فرش شعبه مرکزی یکی از فروشگاه‌های فرش و موکت خوب منطقه در محله سرخه حصار تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

فروشگاه مهد فرش شعبه مرکزی (فروشگاه فرش و موکت) در محله سرخه حصار تهران و خیابان دماوند واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرزمین رویایی آناهید و پاساژ سپید و همچنین بیمه ایران، بازار میوه و تره بار پروین، ایران خودرو، مجموعه تالارهای آرمادا و برج آناهید قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های فرش و موکت خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دماوند، بین دوم نیروی هوایی و صادقی

تلفن تماس: +982171333888

وب‌سایت رسمی: mahdefarsh.com

ساعات کاری
 • شنبه09:00 - 23:00
 • یک‌شنبه09:00 - 23:00
 • دوشنبه09:00 - 23:00
 • سه‌شنبه09:00 - 23:00
 • چهارشنبه09:00 - 23:00
 • پنج‌شنبه09:00 - 23:00
 • جمعه09:00 - 23:00

سایر فروشگاه‌های فرش و موکت که در محدوده فروشگاه مهد فرش شعبه مرکزی واقع شده‌اند:

 • پالاز موکت
  خوشوقت، بین 160 و قره زاد نیا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 فروردین ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مهد فرش شعبه مرکزی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه مرکزی مهد فرش Mahd Farsh (مهد فرش) مهد فرش مهدفرش گالری مغازه فروشگاه فروشی فرش موکت

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 فروردین ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مهد فرش شعبه مرکزی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مهد فرش شعبه مرکزی تهران ندارد.