info
عکس ایستگاه اتوبوس فردوسی
category

ایستگاه اتوبوس فردوسی محله چهار منار، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فردوسی

ایستگاه اتوبوس فردوسی (ایستگاه اتوبوس) در محله چهار منار یزد و خیابان شاهد واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله چهار منار یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ دولت آباد، لوازم خانگی مسلم، داروخانه دکتر حامد علی حیدری، فست فود تاپ همبرگر و دبیرستان دخترانه بهادری یک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فردوسی یزد

در شهر یزد، محله چهار منار ، ایستگاه اتوبوس فردوسی یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید رجایی، شاهد می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فردوسی یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی تلفنی سینا سیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فردوسی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فردوسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باشگاه کارگران
  بلوار شهید مطهری، بلوار 22 بهمن، بین طالقانی و معلم
 • ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال
  بلوار شهید مطهری، بین علائیان و مطهری 4
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه بعثت
  بلوار امامزاده جعفر، بین مسجد جامع و سید گلسرخ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فردوسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فردوسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فردوسی ندارد.
  neshan logo