info
عکس خودپرداز بانک سپه - لوازم بهداشتی سفارشی
category

خودپرداز بانک سپه - لوازم بهداشتی سفارشی محله رحمت آباد پایین، حمیدیا

درباره‌ی خودپرداز بانک سپه - لوازم بهداشتی سفارشی

خودپرداز بانک سپه - لوازم بهداشتی سفارشی (خودپرداز) در محله رحمت آباد پایین حمیدیا و کوچه 1 واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این دستگاه خودپرداز یکی از دو خودپرداز در محله رحمت آباد پایین حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیکا یدک و همچنین آژانس حمیدیا، مسجد امام حسن مجتبی، لوازم قنادی ترمه، تعویض روغن وکارواش مصطفی و هنر کده چوب تنجه قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک سپه - لوازم بهداشتی سفارشی واقع شده‌اند:

 • عابر بانک رفاه
  بلوار شهید دشتی، دشتی 58، خیابان شهید احمد دشتی، بین سوم و دشتی 56
 • خودپرداز بانک تجارت
  بلوار شهید دشتی، دشتی بیست و یک
 • خودپرداز بانک رسالت
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی بیست و سه و خیابان ایثار
 • خودپرداز بانک ملت
  بلوار شهید دشتی، دشتی 33
 • خودپرداز بانک سپه
  (4.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 93
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط موسی زاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک سپه - لوازم بهداشتی سفارشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک سپه - لوازم بهداشتی سفارشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک سپه - لوازم بهداشتی سفارشی ندارد.
  neshan logo