عکس ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی (محله هوابرد، شیراز)

ایستگاه اتوبوس
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار بعثت، بین 25 بعثت و 23 بعثت

موقعیت ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی در محله هوابرد شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی (ایستگاه اتوبوس) در محله هوابرد شیراز و بلوار بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله هوابرد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هامون و همچنین استخر روباز هوابرد شیراز، کباب ساطوری آذربایجان، پخش کتاب شیراز، باغ و رستوران ریحون و دفتر پیشخوان دولت بعثت 1375 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی

ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی را می‌توانید در شهر شیراز، محله هوابرد بلوار بعثت پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار بعثت، بین 25 بعثت و 23 بعثت بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی نیلوفر آبی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار بعثت، بین 25 بعثت و 23 بعثت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه سنگی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه هنگ
  بلوار استقلال، بین استقلال 14 و 25 استقلال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی ندارد.
  neshan logo