info
عکس تاکسی تلفنی امامشهر
category

تاکسی تلفنی امامشهر محله امام شهر، یزد

درباره‌ی تاکسی تلفنی امامشهر

تاکسی تلفنی امامشهر (تاکسی تلفنی) در محله امام شهر یزد و خیابان فرهنگ واقع شده است. این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله امام شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی زغال سفید و همچنین کانون بازنشستگان نیروهای مسلح، باشگاه ورزشی ، خدمات فنی ولیعصر، دبیرستان دخترانه خلیلی و نانوایی تنوری قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی تلفنی امامشهر واقع شده‌اند:

 • تاکسی تلفنی امامشهر
  (4.0)
  بلوار امام حسین، سجاد شمالی، انصار، بین فرهنگ 24 و 26
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط JK63 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی تلفنی امامشهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی تلفنی امامشهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی تلفنی امامشهر ندارد.
  neshan logo