info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار سپاه
category

ایستگاه اتوبوس بلوار سپاه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار سپاه

ایستگاه اتوبوس بلوار سپاه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان سپاه، رزمندگان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قنادی خان بابا، رستوران ایتالیایی فلورانس، کافه آرامش، پمپ بنزین رزمندگان و فروشگاه گوشت و ماهی شهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار سپاه اصفهان

ایستگاه اتوبوس بلوار سپاه اصفهان در شهر اصفهان، محله پرتمان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در سپاه، رزمندگان واقع شده است. ایستگاه اتوبوس بلوار سپاه اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی میخک قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بلوار سپاه اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار سپاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس معلم
  رزمندگان، بین زیتون و معلم
 • ایستگاه اتوبوس بهرام آباد
  گلخانه، بین بنفشه و فروردین
 • ایستگاه اتوبوس نیروی هوایی
  گلخانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار سپاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار سپاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار سپاه ندارد.
  neshan logo