info
عکس ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران
category

ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران (محله ولنجک، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران

ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران (ایستگاه اتوبوس) در محله ولنجک تهران و خیابان دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی رامتین و مرکز خرید ولنجک و همچنین موسسه منظومه خرد، پیتزا کوچینا، کلینیک ولنجک، خوابگاه کوی خواهران دانشگاه شهید بهشتی و داروخانه ولنجک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران تهران

در شهر تهران، محله ولنجک ، ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، نرسیده به نرگس است. ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پارس واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خوابگاه دختران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خانه معلم
  درکه، بین غنچه و کوهپایه
 • ایستگاه اتوبوس شاه حسینی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، نرسیده به نرگس
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo