info
عکس ایستگاه اتوبوس جلالیه
category

ایستگاه اتوبوس جلالیه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جلالیه

ایستگاه اتوبوس جلالیه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان گلخانه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کترینگ زند شعبه 2، چایسرای سیب ترش، شیرینی پرواز، کارواش سپاهان و کافه آن دو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جلالیه اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس جلالیه اصفهان است که در محله گل محمدی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس گلخانه می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جلالیه اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو مفتح قرار دارد. همچنین تاکسی پرواز را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جلالیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد اعظم
  شهید مطهری، بین مهران جعفریانی و یاس
 • ایستگاه اتوبوس شایان
  رباط سوم (شهید علم الهدی)، بین شایان و گلزار
 • ایستگاه اتوبوس علم الهدی
  رباط سوم (شهید علم الهدی)، یاس (7)
 • ایستگاه اتوبوس پارک ملت
  انقلاب اسلامی، بین بوستان 8 و فرهنگیان 10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جلالیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جلالیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جلالیه ندارد.
  neshan logo