info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری
category

ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری محله مهرآباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری

ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری (ایستگاه اتوبوس) در محله مهرآباد جنوبی تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهرآباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اتوسرویس کارما، ساحل بار، اتو گالری کیهان، مسجد خامس آل عبا (ع) و باشگاه شهربانو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری تهران

ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله مهرآباد جنوبی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه آیت الله سعیدی، بین اتحاد و رجبی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید بختیاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان بوتان
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان یافت آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان م شهدای شاد آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان خلیج فارس
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان پایانه مترو نعمت آباد
  چهل و پنج متری زرند، بزرگراه آیت الله سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری ندارد.
  neshan logo