info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک توحید
category

ایستگاه اتوبوس شهرک توحید محله شمشیری، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک توحید

ایستگاه اتوبوس شهرک توحید (ایستگاه اتوبوس) در محله شمشیری تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شمشیری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کاترپیلار و همچنین اداره تامین اجتماعی شعبه 6، پلی کلینیک تخصصی دهقان بزرکی (شماره 17)، کارخانه آرد آریا کار، خودپرداز بانک حکمت ایرانیان و کمیسیون پزشکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک توحید تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهرک توحید تهران است که در محله شمشیری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، بعد از حاجی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک توحید تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس درویش قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک توحید تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک توحید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یافت آباد
  یافت آباد، بین طالقانی و حاج ولی
 • ایستگاه اتوبوس هرمزان
  شهيد بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، فتح آبادی
 • ایستگاه اتوبوس شمشیری فیاض بخش
  قزوین، بین چهل و پنج متری زرند و لقمان حکیم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پرهان احمدنژاد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک توحید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک توحید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک توحید ندارد.
  neshan logo