category مطب تغذیه و رژیم درمانی الهام خیری گلسفید (محله تهرانپارس غربی، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خوشوقت، رحمانی

موقعیت مطب تغذیه و رژیم درمانی الهام خیری گلسفید در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.
به همت نیروی زمینی ارتش، داروخانه اختصاصی بیماران کرونایی در تهران و در مساحتی بیش از هزار متر مربع در خیابان دانشگاه جنگ احداث و به بهره‌برداری رسید. برای مشاهده اطلاعات این داروخانه مخصوص داروهای کرونا اینجا کلیک کنید.

مطب تغذیه و رژیم درمانی الهام خیری گلسفید (داروخانه) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان رحمانی واقع شده است. این مکان یکی از پنجاه و دو داروخانه در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس و مرکز خرید سیوان سنتر و همچنین سفره خانه سنتی هفت خوان، فروشگاه افق کورش، داروخانه دکتر امین الرعایا، شهر کتاب تهرانپارس و آموزشگاه موسیقی آوای کوروش قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خوشوقت، رحمانی

تلفن تماس: 02177708042


سایر داروخانه‌های که در محدوده مطب تغذیه و رژیم درمانی الهام خیری گلسفید واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر امین الرعایا
  (3.9)
  خوشوقت، لرستانی 186 غربی
 • داروخانه مینا
  (3.1)
  خوشوقت، رحمانی
 • داروخانه شبانه روزی ولیعصر
  (4.0)
  خوشوقت، بین عبد المجید 162 و مالکی
 • داروخانه شبانه‌روزی ماهک
  (3.9)
  خوشوقت، بین ریحانچی 188 و علیدوستی 190
 • داروخانه دکتر اسدی
  (4.7)
  شاهد، ناهیدی - جشنواره
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قربانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 26 بهمن ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب تغذیه و رژیم درمانی الهام خیری گلسفید تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مطب تغذیه و رژیم درمانی الهام خیری گلسفید خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 26 بهمن ماه 1400
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب تغذیه و رژیم درمانی الهام خیری گلسفید تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب تغذیه و رژیم درمانی الهام خیری گلسفید تهران ندارد.