info
عکس بازارچه جانبازان
category

بازارچه جانبازان (محله زند، شیراز)

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی بازارچه جانبازان

بازارچه جانبازان (بازار و مرکز خرید) در محله زند شیراز و خیابان توحید ۶ واقع شده است. این مجتمع یکی از سی و چهار بازار و مرکز خرید در محله زند شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مسلمین، خانه فروغ الملک و مجتمع تجاری مهستان و همچنین هتل آریانا، موبایل داریوشی، پاساژ کازرونی ها، شرکت بازرگانی نریمان پرشیا و فروشگاه اینترنتی حجره ما قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو زندیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازارچه جانبازان واقع شده‌اند:

 • مجتمع تجاری مشیر
  مشیر شرقی، ابتدای مشیر
 • بازار ماهور
  بلوار سیبویه، بین سیبویه 30 و 32
 • بورس مبلمان، کمد و کالای خواب شیراز
  وصال شیرازی شمالی، بین وصال 3 و 6
 • پاساژ قائم
  انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی 3
 • پاساژ لیاقت
  بلوار کریمخان زند، طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازارچه جانبازان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازارچه جانبازان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازارچه جانبازان ندارد.
  neshan logo