عکس ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور (محله شهید بهشتی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، بین ایران ترانسفورماتور و صاحب الزمان

موقعیت ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور در محله شهید بهشتی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید بهشتی ری و بزرگراه شهید رجایی، بین ایران ترانسفورماتور و صاحب الزمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار آرین و همچنین فروشگاه سیسمونی آقا بزرگ، خانه و آشپزخانه ایران، ممفیس گالری، فودکورت آرین و فروشگاه هایپر فامیلی شهر ری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور

در شهر تهران، محله شهید بهشتی بزرگراه شهید رجایی، بین ایران ترانسفورماتور و صاحب الزمان، ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید رجایی، بین ایران ترانسفورماتور و صاحب الزمان قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی لاله بهشتی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، بین ایران ترانسفورماتور و صاحب الزمان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ترانسفورماتور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آسیاب قرمز
  بزرگراه شهید رجایی، نرسیده به آسیاب قرمز
 • ایستگاه اتوبوس ولی آباد
  دکتر کریمان، جاده دولت آباد
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بزرگراه شهید رجایی، تقاطع اندیشه
 • ایستگاه اتوبوس آوینی
  بزرگراه شهید رجایی، نرسیده به فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس داریوش
  بزرگراه شهید رجایی، نرسیده به آسیاب قرمز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور ندارد.
  neshan logo