info
عکس ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور
category

ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور محله شهید بهشتی، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور

ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید بهشتی ری و بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ارین و بازار آرین و همچنین فروشگاه سیسمونی آقا بزرگ، ممفیس گالری، خانه و آشپزخانه ایران، فروشگاه لباس بارداری و شیردهی مامی پوش و فودکورت آرین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور تهران

در شهر تهران، محله شهید بهشتی ، ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی لاله بهشتی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ترانسفورماتور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ولی آباد
  دکتر کریمان، جاده دولت آباد
 • ایستگاه اتوبوس آوینی
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس داریوش
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس بهشتی
  بلوار شهید رجایی، بین یزدانی و اندیشه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 19 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 19 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ترانسفورماتور ندارد.
  neshan logo