عکس ایستگاه اتوبوس بهشتی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بهشتی (محله شهید بهشتی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، نرسیده به اندیشه

موقعیت ایستگاه اتوبوس بهشتی در محله شهید بهشتی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید بهشتی ری و بزرگراه شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار آرین و همچنین داروخانه هفتم تیر، حسینیه جوانان بهشتی، داروخانه دامپزشکی ابوریحان، خدمات تخصصی عسگری و فروشگاه رنگ و ابزار نورمحمد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهشتی

ایستگاه اتوبوس بهشتی در شهر تهران، محله شهید بهشتی و بزرگراه شهید رجایی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید رجایی، نرسیده به اندیشه قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهشتی عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی لاله بهشتی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهشتی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، نرسیده به اندیشه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میخک
  سلمان فارسی غربی، بین میدان امام هادی و الله دادی
 • ایستگاه اتوبوس پل آوینی
  بزرگراه شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس ولی آباد
  دکتر کریمان، جاده دولت آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهشتی ندارد.
  neshan logo