info
عکس ایستگاه اتوبوس میخک
category

ایستگاه اتوبوس میخک محله ولی آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میخک

ایستگاه اتوبوس میخک (ایستگاه اتوبوس) در محله ولی آباد ری و خیابان سلمان فارسی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ولی آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغچه رستوران و تالار پذیرایی محمد هاشم، مجتمع مسکونی میخک، نانوایی بربری، سرای محله ولی آباد و املاک آسمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میخک تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میخک تهران، شهر تهران، محله ولی آباد است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به سلمان فارسی غربی، بین میدان امام هادی و الله دادی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میخک تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس توکل قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میخک تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میخک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ گاز
  سلمان فارسی غربی، نرسیده به میدان سلمان فارسی
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  غیبی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه حاتم
  قم، غیبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میخک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میخک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میخک ندارد.
  neshan logo