info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطين
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطين (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطين

ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطين (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان فلسطین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خورشید، مسجد جامع عباسی و دروازه بازار حسن آباد و همچنین کافه رگ راگ، هتل صفوی، آزمایشگاه دکتر برادران، دانشجو کیت و پارکینگ طبقاتی فرشادی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطين اصفهان

ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطين اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در فلسطین، بین انوری و کرمانی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطين اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو انقلاب نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطين اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه فلسطين واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهداي خواجو
  چهارباغ خواجو، بین ابوذر و شهید امیرخانی
 • ایستگاه اتوبوس پاسداران
  پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطين اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطين در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه فلسطين ندارد.
  neshan logo