info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای لویزان
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای لویزان محله ازگل، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای لویزان

ایستگاه اتوبوس ابتدای لویزان (ایستگاه اتوبوس) در محله ازگل تهران و بزرگراه ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پرنیان و همچنین دانشگاه بین المللی اهل بیت، رستوران رزمیلو، فروشگاه ورزشی پاپایا، کافه ناندوی شماره 2 و سامانه جامع صنعتی شمستا دفتر تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای لویزان تهران

در شهر تهران، محله ازگل ، ایستگاه اتوبوس ابتدای لویزان تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ارتش واقع شده است. ایستگاه اتوبوس ابتدای لویزان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو قائم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس کوروش قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای لویزان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای لویزان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه اتکا لویزان
  بزرگراه ارتش، نیروی زمینی
 • ایستگاه اتوبوس برج های مروارید
  بزرگراه ارتش، شهید سوهانی، بین باغ مهر و میدان سوهانی
 • ایستگاه اتوبوس کوی یاس
  بزرگراه ارتش، نرسیده به یاس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای لویزان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای لویزان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای لویزان ندارد.
  neshan logo