info
عکس ایستگاه اتوبوس برج های مروارید
category

ایستگاه اتوبوس برج های مروارید محله سوهانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس برج های مروارید

ایستگاه اتوبوس برج های مروارید (ایستگاه اتوبوس) در محله سوهانک تهران و خیابان شهید سوهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله سوهانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع پلاتینیوم و همچنین کافه ناندو، بوستان مروارید، برج الماس سوهانک، آزمایشگاه مهندسی زلزله و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس برج های مروارید تهران

ایستگاه اتوبوس برج های مروارید تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سوهانک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ارتش، شهید سوهانی، بین باغ مهر و میدان سوهانی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس برج های مروارید تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو قائم نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارغوان قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس برج های مروارید تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده برج های مروارید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد قائم آل محمد
  بزرگراه ارتش، گلها، مهرآسا، بین سنبل و گل یخ
 • ایستگاه اتوبوس شهرک قائم
  بزرگراه ارتش
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه اهل بیت
  ارتش، بین ابوذر و گلها
 • ایستگاه اتوبوس ابوذر
  بزرگراه ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس برج های مروارید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس برج های مروارید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس برج های مروارید ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، شهید سوهانی، بین باغ مهر و میدان سوهانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo