info
عکس ایستگاه اتوبوس هنرستان
category

ایستگاه اتوبوس هنرستان محله سوهانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هنرستان

ایستگاه اتوبوس هنرستان (ایستگاه اتوبوس) در محله سوهانک تهران و خیابان مهرآسا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله سوهانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ ابریشم و همچنین تره بار کوهستان، پیتزا ژالین، مجموعه ورزشی قائم، دبیرستان صاحب کوثر و پت شاپ ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هنرستان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس هنرستان تهران، شهر تهران، محله سوهانک است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه ارتش، گلها، مهرآسا، بین مریم یکم و نرگس یکم است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هنرستان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو قائم نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس کوروش واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هنرستان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هنرستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه اهل بیت
  ارتش، بین ابوذر و گلها
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  ارتش، بلوار شاهد، کوثر
 • ایستگاه اتوبوس میدان صاحب زمان
  ارتش، بلوار شاهد، میدان صاحب الزمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هنرستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هنرستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هنرستان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، گلها، مهرآسا، بین مریم یکم و نرگس یکم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo