info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد قائم آل محمد
category

ایستگاه اتوبوس مسجد قائم آل محمد محله سوهانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد قائم آل محمد

ایستگاه اتوبوس مسجد قائم آل محمد (ایستگاه اتوبوس) در محله سوهانک تهران و خیابان مهرآسا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله سوهانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ارم و همچنین مسجد قائم، تهيه غذای قائم، لبنیات سنتی عشایر، نانوایی بربری و مرکزبهداشت قائم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد قائم آل محمد تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد قائم آل محمد تهران، شهر تهران، محله سوهانک است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه ارتش، گلها، مهرآسا، بین سنبل و گل یخ است. ایستگاه اتوبوس مسجد قائم آل محمد تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قائم قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آوا تاکسی واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد قائم آل محمد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس برج های مروارید
  بزرگراه ارتش، شهید سوهانی، بین باغ مهر و میدان سوهانی
 • ایستگاه اتوبوس آفتاب گردان
  خدادادی، بین گلزار سوم و نخل و زیتون
 • ایستگاه اتوبوس شهرک قائم تخلیه
  خدادادی، بین گلزار سوم و نخل و زیتون
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع دانشگاهی ولایت
  بزرگراه ارتش، شهید سوهانی، بین یزدان فر و میدان سوهانی
 • ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی
  بزرگراه ارتش، شهید سوهانی، بین یزدان فر و میدان سوهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد قائم آل محمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد قائم آل محمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد قائم آل محمد ندارد.
  neshan logo