info
عکس تیمچه دالان حاج شیخ عکس تیمچه دالان حاج شیخ
category

تیمچه دالان حاج شیخ محله بازار، تبریز

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی تیمچه دالان حاج شیخ

تیمچه دالان حاج شیخ (بازار و مرکز خرید) در محله بازار تبریز و خیابان حاج شیخ دالانی واقع شده است. این مجتمع یکی از نود و نه بازار و مرکز خرید در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و بازار بزرگ تبریز و همچنین چلوکبابی حاج علی، بازار کفش، بازار کفاشان، لبنیاتی حاج سلطانعلی و کافه فرش قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده تیمچه دالان حاج شیخ واقع شده‌اند:

 • چهار فصل
  فلسطین، گلچین شرقی، بین یراقی و چرتاب
 • آذر گره
  جمهوری اسلامی، بعد از مدیر شهلا
 • بازار بزرگ ولیعصر
  فلکه ترمینال قدیم، شهید محققی غربی، بین ولی عصر و مهران 1
 • پاساژ ایران
  امام خمینی، فردوس
 • پاساژ الکترونیک
  شریعتی شمالی، شهید محققی غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تیمچه دالان حاج شیخ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تیمچه دالان حاج شیخ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تیمچه دالان حاج شیخ ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، بلوار جمهوری اسلامی، دارایی - مدنی 1، پانبیخچی بازار، حاج شیخ دالانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo