info
عکس ایستگاه اتوبوس ولیعصر
category

ایستگاه اتوبوس ولیعصر محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ولیعصر

ایستگاه اتوبوس ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار ابوذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حضرت ولیعصر (عج) و همچنین درمانگاه فاطمه الزهرا (س)، مسجد حضرت ولیعصر (عج)، لوازم قنادی افق، کباب سرای ریحون و بانک قرض الحسنه مهر ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولیعصر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس ولیعصر تهران، شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر، بین هانی و بقایی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ولیعصر تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شقایق قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ولیعصر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاهد
  ده حقی(آهنگ)
 • ایستگاه اتوبوس پانزده متری اول
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، نرسیده به 15 متری یکم (علیرضایی)
 • ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران م شهدا
  خاوران
 • ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران بروجردی
  بزرگراه بعثت، خاوران
 • ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران تخلیه
  خاوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولیعصر ندارد.
  neshan logo