info
عکس ایستگاه اتوبوس امام علی
category

ایستگاه اتوبوس امام علی محله شاهین، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام علی

ایستگاه اتوبوس امام علی (ایستگاه اتوبوس) در محله شاهین تهران و بزرگراه محلاتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شاهین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چند شنبه بازار محلی و همچنین پمپ بنزین پترو صدف جایگاه ۲۶۰، ضبط باند و دزدگیر علی حیدری، داروخانه ثمربخش، پیتزا کده پاییزان و فروشگاه چارویل قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو چهل تن دولاب (بزرگراه شهید محلاتی)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام علی تهران

ایستگاه اتوبوس امام علی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله دولاب قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه محلاتی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امام علی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو چهل تن دولاب (بزرگراه شهید محلاتی) نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. آژانس یاران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام علی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخبر
  بزرگراه محلاتی، بعد از پل محلاتی
 • ایستگاه اتوبوس فاطمیه
  کیانی، گل شناس، میرهاشمی (میثم)، بین سهرابی و هجرت
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن مجتبی
  پاسدار گمنام
 • ایستگاه اتوبوس پارک ابیانه
  بزرگراه امام علی، بین قرایی و سنجابی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام علی ندارد.
  neshan logo